Напомнить пароль

На указанный e-mail будет выслано письмо с паролем:

E-mail:
закрыть
Вход для пользователей:

Напомнить пароль

Регистрация новых пользователей

Разместить вакансиюрегіональний менеджер

7000 UAH

Соискатель:

Дисак Роман Федорович

Дата размещения:

30 января 10
  Дисак Роман Федорович  

Действия:

Отправить вакансию Распечатать

Отрасли:

Строительные и отделочные материалы; FMCG; Полиграфия и сувениры  

Должности:

Менеджер по работе с клиентами; Менеджер по продажам; Региональный представитель  

Регион:

Львов; Ровно  

Описание

Возраст:

Студент:

Нет

Образование:

высшее

Водительское удостоверение:

Да

Опыт работы:

5 лет

График работы:

Полный рабочий день Свободный график

Описание:

Цікавить посада територіального, регіонального менеджера, керівника філії .                                                                        

 

Особисті якості:  комунікабельний, наполегливий, відповідальний, скурпульозний, вимогливий до себе та інших. Легко сходжуся з людьми, вмію працювати у колективі,  не конфліктую. Маю досвід роботи на керівних посадах, спрямований на результат.

 Навики: користуюсь компютером, добре володію програмами Word, Exel, 1С-Бухгалтерія та різноманітними операціями. Вмію працювати з офісною технікою. Маю права водія категорії „В” та автомобіль. Готовий до частих і тривалих відряджень.___________________________________________________________________________________Навчання:    1982 – 1992 рр.: середня спеціалізована школа № 28, м. Львів1992 – 1997 рр.: студент факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка, червоний диплом по закінченні1998 – 2001 рр.: аспірант факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка2001 – 2002 рр.: асистент факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка (проведення практичних занять)

___________________________________________________________________________Тренінги:      В листопаді 2002 р. був учасником тренінгу „Техніка ефективного продажу” бізнес-тренера Максима Федорова (м. Львів), а в жовтні 2005 р. -  тренінгу „Системний підхід до продажу” агентства «Бізнес-мастер» (тренер Сергій Лищинський, м. Тернопіль).  Грудень 2006 р. – тренінг «Ефективний продаж», вересень 2007 р. – бізнес-тренінг «Планування роботи і ефективне управління часом» агентства «Бізнес-мастер» (тренер Тамара Скуратовська), листопад 2008 р. - бізнес-тренінг «Стратегія розвитку активного продажу» (тренер Вадим Шепелев).

___________________________________________________________________________________ Робота:       

 З квітня 2011 р. – керівник регіонального підрозділу ПП Італтехніка.

www.sakuratm.com

 

Робота по території  8 областей Західної України – «з нуля». Пошук дистибюторів, побудова якісної дистрибюції.  Співпраця з дилерами, монтажними фірмами, роздрібними магазинами. Виведення та розвиток нових брендів на українському теплотехнічному ринку – алюмінієвих радіаторів і газових колонок ТМ «Сакура» (Китай) і ТМ «Арматура» (Польша).

Сформовано якісну клієнтську базу. В кожній області продукцію представляють на ринку два дистрибютори. Ведеться контроль за ціновою політикою. Результатом першого року роботи стали показники, які часто перевищували  об’єми продажу на сході України, а компанія ПП Італтехніка швидко увійшла в десятку найкрупніших імпортерів теплотехнічного обладнання в Україні за об’ємами ввозу продукції.

 

                               З квітня 2010 р. – директор філії ТзОВ «ІЗОБУД» (Київ) у Львові (все для покрівлі, фасаду, фундаменту).

                                                                             www.izobud.net.ua

Відкриття філії – «з нуля»: пошук офісу та складу; набір, узгодження зарплат і функцій персоналу. Відбір асортименту, наповнення складу продукцією. Освоєння бази 4 областей, постановка завдань менеджерам. Співпраця з дилерами, будівельними фірмами та бригадами, з кінцевим споживачем. Налагодження логістики: поставки з центрального складу на Львів, та зі Львова – по клієнтах. Облаштування офісу стендами, забезпечення ними клієнтів. Започаткування рекламного процесу в ЗМІ. Проведення семінарів по напрямках продукції, співпраця з представниками постачальників, забезпечення персоналу  роздатковим матеріалом.

Піврічна діяльність філії завершилась позитивними фінансовими результатами, постійною динамікою росту (кожен наступний місяць – подвоєння об’єму продажу). Вдалося збити зружній і цілеспрямований колектив, готовий докласти всі зусилля для досягнення поставлених завдань. Сформовано постійну базу клієнтів, налагоджено роботу у всіх напрямках продаж. Відпрацьовано механізм поставок на Епіцентри регіону. 

З січня 2009 р. – регіональний представник ТзОВ «ІЗОБУД»  (Мінськ). Продаж сендвіч-панелей на об’єкти по Західній та Центральній Україні. Здійснення попередніх розрахунків, формування комерційних пропозицій. Пошук замовників, співпраця з проектними установами, монтажними бригадами, дилерами.  Відрядження по Західній Україні, участь у виставках.

Результатом діяльності на цій посаді стало формування широкої бази проектних організацій, монтажних фірм, а також бази об’єктів у Західній та Центральній Україні.  Однак через відсутність конструкторської підтримки, вузькість асортименту (панелі лише з мінватою), і  без можливості скласти для клієнта комплексну пропозицію (каркас+панелі+монтаж) під час кризи продажі невеликі, а через це є затримки з виплатою з/п, невпевненість у завтрашньому дні. Через нереальність комплексної пропозиції втрачаються навіть ті поодинокі клієнти, які сьогодні ведуть будівництво, і на пошук яких затрачено багато зусиль і часу.

 З червня 2007 р. – регіональний представник ТзОВ «Орбіталь», продаж водості-чних систем «Хантер» (Англія). Регулярні відрядження по Західній Україні, робота з існуючою клієнтською базою (основний і другорядні дистрибютори) та пошук нових клієнтів (підключення дилерів під великі фірми-дистрибютори), організація презентацій продукції,  розрахунок систем під обєкти, контроль складських запасів в клієнтів, робота з дебіторкою, забезпечення клієнтів стендами та ін. рекламною продукцією.Шотижневі відрядження по 7 областях Західної України упродовж 1,5 р. роботи на цій посаді увінчалися формуванням якісної бази дистрибюторів в регіоні (до мого працевлаштування її не було взагалі). Дистриб’юторів забезпечено літературою, стендами, навчено їхній персонал. Реалізацію водостоку «Хантер» поза основним дистрибютором завдяки проробленій роботі зросла впятеро.З квітня цього року фірма ввела на ринок ще 2 бренди дорогого водостоку – Марлей (Німеччина) і Акатерм (внутр. водостік для великих покрівель, Голландія). Одним з перших серед менеджерів знайшов дистриб’юторів під Марлей, склав перелік обєктів по Акатерму. З квітня 2006 р. – регіональний представник ТзОВ «Електромакс». Регулярні відрядження по Західній Україні, робота з існуючою клієнтською базою та пошук нових клієнтів (підключення дилерів під великі фірми-дистрибютори), організація презентацій продукції,  контроль складських запасів в клієнтів та здійснення замовлень, робота з дебіторкою, забезпечення клієнтів стендами та ін. рекламною продукцією.

До жовтня 2006 року вдалося в 1,3 рази збільшити реалізацію у ввіреному мені регіоні (Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська і Львівська області), підключено нових клієнтів, активізовано старих, які з певних причин перервали співпрацю (причому в умовах значних перебоїв з продукцією, незадовільної роботи логістики і відсутності стендів). З жовтня, коли у Львові відкрилися гіпермаркети Епіцентр і Нова Лінія, взяв на роботу промоутерів та мерчендайзера. 

 З вересня 2005 р. – територіальний менеджер корпорації «Техноком» (ТМ «Мівіна» і ТМ «Бім-Бім») у Львівській області. Співпраця з дистрибуторами: «Ніка-Захід» (Львів), «Київ-Захід» (Червоноград), та мережами (ТзОВ «Львівхолод» і «Еколан»). Робота з торговими агентами дистрибуторів у Львові та області, розширення каналів збуту, введення нових позицій у торгові мережі, оцінка мерчендайзингу, забезпечення дистрибуторів рекламним обладнанням і контроль за його використанням, контроль за виконанням планів і своєчасністю проплат.Весною 2006 р. львівська філія корпорації «Техноком» у Львівській області постала перед загрозою закриття, всіх її клієнтів керівництво задумало передати дистрибутору Ніка-Захід, на продажі якого і були спрямовані мої зусилля. Розуміючи, що після скорочення мої фукції можуть бути передані колишньому директору філії, вирішив не чекати звільнення і почав пошук роботи. 2005 р. – супервайзер продавців-консультантів ТД „Арда” в Західній Україні (корпорація „Алеф”, елітний алкоголь). Підбір консультантів у супермаркети Львова та інших обласних центрів (регулярні відрядження), розробка планів продажу та вдосконалення системи оплати праці консультантів, аналіз динаміки продажу, навчання персоналу та забезпечення необхідною інформацією для якісної роботи. Проведення промоцій в супермаркетах з подальшим аналізом збільшення продажу. Співпраця з дистрибуторами в обласних центрах Західної України, спрямована на розширення асортименту продукції ТД «Арда» на полицях торгових мереж. Робота з ХоРеКою (проведення, контроль та аналіз короткочасних та безстрокових мотиваційних акцій для барів, ресторанів та нічних клубів).Діяльність на цій посаді була успішною і в якості супервайзера, і в сфері ХоРеКи. За короткий час було подвоєно кількість продавців-консультантів у Львові та (за сприяння територіальних представників фірми) в регіонах, забезпечено їх необхідною інформацією про асортимент. Консультанти почали працювати за реальними планами і при чіткій системі бонусації, що призвело до поступового і щомісячного, незважаючи на несприятливий сезон, збільшення продажу брендів у супермаркетах. Мотиваційні акції для клієнтів, до реалізації яких залучався, теж принесли бажаний результат. Кількість учасників однієї з найпотужніших акцій фірми зросла вдвічі, а вибірка продукції кожного з них – майже втричі.  2003 р. – 2005 р. регіональний представник ТзОВ “АП Овідіопольвино”  у Львові. Сприяння у реалізації винопродукції в мережі ТзОВ ТВК “Львівхолод” (18 філій та 6 супермаркетів), пошук і робота з клієнтами (гурт і роздріб) поза торговою мережею «Львівхолоду» в місті та області, організація промоцій і дегустацій в супермаркетах, здійснення замовлень, контроль за виконанням планів дистрибутором і своєчасністю оплат за поставки продукції.За 2 роки роботи регіональним представником ТзОВ “АП Овідіопольвино”вдалося вдвічі збільшити реалізацію вин «Овідіополь» у Львівській області. В грудні 2003 р. організував та очолив при ТзОВ ТВК “Львівхолод” групу торгових представників з метою здійснення продажу та мерчендайзингу вин в  мережі «Львівхолоду». До портфелю брендів, якими займалася група, увійшли, окрім вин «Овідіополь», вина Татарбунарського та Болградського винзаводів, вина і шампанське ТМ “Одеський степ”, “Французький бульвар” і “Ліон Грі”(Молдавія), горілка “Мягков” і “Столичний стандарт”. Основні бренди – «Овідіополь» і Татарбунарські вина на вітринах кожної з філій, Рукавичок та магазинів мережі були представлені завдяки зусиллям команди у 100% асортименті. 2002 р. – 2003 р. – торговий представник ТД “Софі” у Львові (продаж пива “Оболонь”, “Славутич”, соків та алкогольних напоїв па території цілого міста; укладення договорів, планування маршрутів, розміщення рекламної продукції, мерчендайзинг, контроль за регулярністю замовлень і вчасністю проплат, інкасатороство). На цій роботі був першим торговим представником по пивному напрямку, показані результати спонукали керівництво до збільшення кількості брендів та створення окремого відділу по продажу пива. _____________________________________________________________________________1995 – 2002 рр.: кореспондент і ведучий програм РІЦ “Незалежність”, кореспон-дент-випусковий газети “Тиждень”, прес-секретар благодійної організації  “Мальтійська служба допомоги” у Львові (розробка, участь та аналіз різнопланових благодійних акцій з попередньою рекламою та висвітленням перебігу у ЗМІ), прес-секретар депутата ВР України Юрія Криворучка (робота у відділі PR: висвітлення діяльності депутата у ЗМІ, планування та проведення PR-акцій з подальшим аналізом відгуків у пресі), працівник PR-відділу штабу одного з партійних виборчих блоків (вибори до ВР).               ___________________________________________м. Львів, 22 січня 2010 р.

Соискатель:

Дисак Роман Федорович

Адрес:

м.Львів

Телефон:

098-764-39-34, 099-758-06-76

E-mail:

Распечатать Отправить вакансию     

Теги: регіональний менеджер / керівник філії / Вернуться