Напомнить пароль

На указанный e-mail будет выслано письмо с паролем:

E-mail:
закрыть
Вход для пользователей:

Напомнить пароль

Регистрация новых пользователей

Разместить вакансиюработа на дому

500 USD

Соискатель:

Козарь

Дата размещения:

05 ноября 13
   

Действия:

Отправить вакансию Распечатать

Отрасли:

Интернет проекты/магазины  

Должности:

Другие должности  

Регион:

Ивано-Франковск; Житомир; Николаев  

Описание

Возраст:

-

Студент:

Нет

Образование:

Водительское удостоверение:

Нет

Опыт работы:

Нет

График работы:

Свободный график

Описание:

 

Робота в інтернеті за допомогою Webmoney. чудовий заробіток ..спробуйте не пожалієте)

 ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:

 1 КРОК. Зареєструйтесь в системі \ "WebMoney Keeper Mini \", яка знаходиться за адресою:https://start.webmoney.ru/Signup.aspx. Далі створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAH і покладіть на свій рахунок 21 гривню, (для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет-гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%, я особисто поклала на рахунок 25 гривень). Як це можна зробити - http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/. Я поповнила рахунок в найближчому пункті поповнення. Вибирайте той, який найбільш зручний для вас - і дійте!

 2 КРОК. Тепер потрібно перевести по 3 гривні на кожен з нижче перерахованих гаманців. Для цього необхідно увійти в свій Гаманець за адресою:https://my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl =% 2fdashboard.aspx і вибрати функцію "передати WM" -> потрібно вказати номер гаманця, на який буде здійснений переклад і суму, потім натиснути на кнопку: OK. Повторіть так з кожним з 7-и гаманців, наведених нижче. При перерахуванні грошей на кожен з гаманців у полі "Примітка" ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно написати "Прошу внести мене до списку WebMoney " («Внесите меня в список WebMoney-кошельков») і тоді мережеві модератори включать вас у систему, інакше ви не зможете зняти ваші гроші. І так, відправте по 3 гривні на кожен з наступних гаманців:

 1 -   U410568462526

2 -   U233612807028

3 -   U370817040159

4 -   U336364784734

5  -  U777829934395

6 -   U120716912998

 ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, треба відправити НА КОЖЕН з цих 6 гаманців по 3 гривні. Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ой-на місце 5-го! А в 6-ий номер, який виявився порожнім, впишіть НОМЕР Вашого гаманця!

 3 КРОК. Додайте цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку зі статтею, яку ви легко можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад: http://narod.yandex.ru). Статтю і посилання на Вашу сторінку розміщуйте на сайтах про роботу, але не менше, ніж на 50-100 форумах і новинних стрічках ( News Groups ). Запам'ятайте - чим більше ви розмістите, тим вище буде Ваш доход. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 25000 гривень - ЦЕ МІНІМУМ! Протягом 2,5 місяців. Більше розміщень - більший дохід (при цьому в геометричній прогресії). Отже, коли ви досягнете першої позиції в списку, Ви будете мати тисячі гривень. Це коштує всього 21 гривень - невелика сума в наш час і головне - ЦЕ ПРАЦЮЄ!

 Пропоную список сайтів на яких я розміщав дане оголошення…

 ukrjob.net

 alljob.com.ua

 rabota.ua

 rabota2000.com.ua

 101.kiev.ua

 job.bigmir.net

 rabotodatel.com.ua

 rabotaplus.com.ua

 jobportal.com.ua

 job.oboz.ua

 jobmarket.com.ua

 rabota.ria.ua

 work.com.ua

 rabota.optima.ua

 job.kiev.ua

 srochno.ua

 jobs.ua

 rabota.ria.ua

 trud.gov.ua

 www.jobportal.com.ua

 www.vakansii.ua

 kiev.vakansii.ua

 estrabota.com.ua

 www.novarobota.ua

 job4it.net

 job.i.ua

 

Соискатель:

Козарь

Адрес:

Телефон:

E-mail:

Распечатать Отправить вакансию     

Теги: Вернуться