Напомнить пароль

На указанный e-mail будет выслано письмо с паролем:

E-mail:
закрыть
Вход для пользователей:

Напомнить пароль

Регистрация новых пользователей

Разместить резюмеОткрытый бизнес-тренинг

Вернуться к списку тренингов

"7 важливих кроків для виходу із психологічної гри"

500 UAH

Компания:

 

Дата начала:

Дата окончания:

18.03.2018
18.03.2018
   

Действия:

Распечатать

Тренер:

Валентина Захарченко  

Регион:

Черкассы  

Адрес проведения:

 

Целевая аудитория

дорослі

Цели мероприятия

- Така терапевтична робота допоможе відчути себе впевненішим, здатним відчувати і говорити про свої потреби, більше турбуватися про себе, стати більш активним, стати переможцем у своєму житті, казати "ні" зайвому, казати "так" важливому, більш ефективно проводити час.
Дана терапевтична робота допомагає розпізнати психологічні ігри, в які ми потрапляємо і тим самим можемо шкодити собі. Така робота допомагає знайти способи, як не грати в ігри, та змінити свою позицію в стосунках з іншими людьми на виграшну.

Программа мероприятия

Запрошуємо до психоерапевтичної групи для роботи з такими темами:

- Як з користю для себе виходити з психологічних ігор в родині, на роботі чи в іншому середовищі.

Мовою Транзакційного аналізу тему можна сформулювати так: «Чому ми жертвуємо собою, рятуємо інших чи звинувачуємо інших у своїх проблемах? 7 важливих кроків для виходу із психологічних ігор».

- Вихід з ігор допомагає зупинити процес, коли люди відчувають себе винними, використаними, зайвими, непотрібними, рятівниками ситуацій без потреби, жертвами обставин, переслідувачами.
В даному тренінгу застосовуються такі концепції Транзакційного аналізу: аналіз психологічних ігор, Драматичний трикутник Карпмана, Трикутник переможця (Ейсі Чой), техніка Прийняття нового рішення (Гулдінги). А також такі арт-терапевтичні техніки: пісочна терапія, "футболки".

Загальна тривалість терапевтичного тренінгу: 6 зустрічей по 6 години кожна (залежно від кількості учасників)

Вартість: 500 грн. за одну зустріч.
Передоплата - 200 грн (не повертається)
Перша зустріч-знайомство проходить індивідуально з кожним учасником і є безкоштовною (тривалість близько півгодини). Індивідуальна зустріч з кожним учасником має відбутися до початку роботи групи, тобто до 18 березня.

Періодичність зустрічей: один раз на 2 тижні (або за рішенням групи це може бути інша періодичність, проте не довше, ніж раз /місяць)

Терапевтичний тренінг розроблений Валентиною Захарченко, Сертифікованим транзакційним аналітиком в області психотерапії - CTA-P-EATA. Супервізор - Анна Яворська,кандидат психологічних наук, психолог, психотерапевт, TSTA-P-EATA.


реєстрація: 093-616-25-40 (Осадчук Юлiя)

Контактное лицо:

Захарченко Валентина

Адрес:

Телефон:

+380936162540

Веб-сайт:

E-mail:

   
Теги:

Распечатать      Вернуться к списку тренингов

Отправить заявку на тренинг